خانه روانشناسی و مشاوره مشاوره قهر کردن ها و حدود آن در روابط پیش از ازدواج

مشاوره قهر کردن ها و حدود آن در روابط پیش از ازدواج

0
قهر کردن در روابط نامزد ها و پیش از ازدواج

با سلام من یک دختر۲۳ ساله هستم , مشکلم اینه که مدت یکسال با یک آقای ۳۰ ساله که بچه محل هم هستیم به قصد ازدواج در ارتباط بودم و قول و قرار هامونو هم برای ازدواج گذاشته بودیم. آدم بدی نیست و خصوصیات خوب و ارزنده ای داره من خیلی دوسش دارم , من بعضی وقتا قهر میکردم و ایشون از دلم درمیاورد. چند وقت پیش نمیدونم چی شد که بهش گفتم نمیخوامت و من و تو برای هم مناسب نیستیم و شرایطمون به همدیگه نمیخوره ، دلم میخواست که نازمو بکشه و یه مقدار اصرار کنه اما اون خیلی جدی گرفت و شدیدا ناراحت شد و یه لحظه مکث کرد و گفت:منو باش که عاشق کی شدم!! دلمو بدجور شکستی برو به سلامت…


اینا رو گفت و با عصبانیت از پیشم رفت الانم حدود دو هفته است منتظرم که بهم زنگ بزنه یا بهم پیام بده یا حضوری بیاد دنبالم اما هیچ خبری ازش نیست نمیدونم چکار کنم؟ دارم داغون میشم خیلی حالم بده غرورم هم اجازه نمیده که ازش معذرت خواهی کنم. خواهش میکنم راهنماییم کنید. نمیخوام از دستش بدم ؟

پاسخ به مشاوره قهر کردن با کسی که در رابطه هستیم

با درود خدمت شما؛
جالبه ، شما این آقا رو ناراحت کردید! و دلشو شکوندید بعد منتظرید که ایشون به سمت شما بیاد و لابد ازتوم معذرت خواهی هم بکنه!!
مسلماً کارِت درست نبوده ، چه وقت این حرفها بوده و.چه لزومی داشته که این حرف رو بزنی ببینی که نتیجه چی میشه!!
معلومه که آقایون با اون غرورشون چقدر از اینگونه صحبت ها ناراحت و دلسرد میشن!!
متأسفانه بعضی از خانمها به خاطر ناز کردنهای نابه جا و نادرست ، همه چیز رو.خراب میکنن و باعث بوجود آمدن دلزدگی و حتی حس تنفر در طرف مقابل میشن!!
این یک حساب کتاب نا به جا است و در حقیقت یک امر مسخره و یک حرکت ناپخته…
ناز کردن حد و اندازه ای داره و زمان و مکان خاصی رو میطلبد و باید به یک نحو درست به کار گرفته شود.
یک اقدام نابخردانه انجام دادی و الان هم باید جبرانش کنی قبل از اینکه دیر بشه.
این آقا الان به شدت سرخورده شده و یک جریان ناخواسته و دور از انتظار براش پیش اومده که حس میکنه غرورش له شده و شخصیتش لکه دار شده.
کار درست و معقولانه این هست که هر چه زودتر یا بهش زنگ بزن یا برو نزدش و ازش عذر خواهی کن و صادقانه دلیل کار خودت رو بگو و بهش یادآوری کن که چقد دوسش داری و برات مهم هست. الان لزومی نداره که شما غرورت اجازه این کار رو بهت نده!! این دلیل بر سبکی یا خُرد شدن غرور شما نیست. یک اشتباهی کردی ، پای اشتباهت هم وایسا و خطای خودت رو بپذیر و سعی کن درستش کنی. بالاخره ایشون هم شما رو میخواد و به شما حس داره و مطمعنا وقتی که عذر خواهی شما رو بشنوه و دلایل خودت رو بهش بگی و معصومانه ازش طلب بخشش کنی , شما را خواهد بخشید و همه چیز درست خواهد شد. پس تعلل نکن و وقت رو غنیمت بشمار و بیشتر از این طولش نده و به سمتش برو و اقدامات لازم رو انجام بده.
امیدواریم که آشتی شما به درستی انجام بشه و روابطتون مثل قبل خوب و صمیمانه بشود.
شما هم دیگه از این اشتباهاتت نکن ، سخن رو مزمزه کن بعد بیانش کن. دل انسانها شکننده هست و زود میشکنه. تفاوتهای بین زن و مرد رو هم بشناس و اهمیت بده.
براتون آرزوی موفقیت دارم.
خوشبخت و سرافراز باشید🌹

مطالب پیشنهادی مفید:

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در روانشناسی و مشاوره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

دانلود و نصب اپلیکیشن دکتر زیتون دریافت رژیم غذایی آنلاین با نرم افزار دکتر زیتون

امروزه خیلی ها به دنبال تناسب اندام خود هستند و به دغدغه فکری بسیاری از مردم تبدیل شده است…