خانه روانشناسی و مشاوره مشکل روابط مجازی همسر در تلگرام و اینستاگرام و چت کردن با دختران و زنان

مشکل روابط مجازی همسر در تلگرام و اینستاگرام و چت کردن با دختران و زنان

0
روابط همسر در تلگرام و اینستاگرام با زنان و دختران و چت کردن

با سلام من ۱۵سال هست ازدواج کردم ، دو تا بچه دارم ، زندگیم رو خیلی دوست دارم، هیچ مشکلی ندارم تو زندگی، فقط اینکه شوهرم با زنان و یا دخترا تو فضای مجازی چت می‌کنه ( روابط مجازی همسر ) ، شاید هم همدیگر رو میبینن نمیدونم چون نمیگه پنهان میکنه ، چندین بار تو گوشیش دیدم بهش پیام دادن بهش گفتم و گفته نمیشناسم ، حتی چند سال پیش با یه دختره دوست شده بود ،گفتم بهش ولی چیزی نگفت ، بیشتر طرف اونا رو داره تا من، خلاصه من ۱۵ساله دارم میکشم ، ولی هنوز که هنوزه درست نشده ، مثل همیشه دروغ و پنهان کاری میکنه من تو زندگی براش چیزی کم نذاشتم الانم بخاطر بچه هام نمیتونم کاری کنم خواستم راهنماییم کنید که من چیکار کنم؟ دلم شکسته دیگه بهش اعتماد ندارم.

پاسخ

درود بر شما؛
پانزده سال با این آقا زندگی کردی ، دوتا هم بچه حاصل زندگی مشترک شماست که گلهای زندگی شما هستند.
چرا زیباییهای زندگی رو نمی بینید و همدیگر رو از عشق و مهر لبریز نمیکنید!؟
اینهمه سال بی اعتمادی و تجسس چی نصیبتون شده!! واقعا به چی رسیدید!! جز زجر و رنج و گرفتن آرامش خودتون و همسرتون!؟
شما که توی این همه مدت با وجود همه تجسس ها و چک کردن وسایل شخصی شوهرت باز چیز خاصی ازش ندیدی , جز چند مورد چت کردن های ناشناس که اونم یکطرفه بوده و کلا باز دلیل محکمی دست شما نیومده که بخوای ایشون رو متهم کنی!؟
کاش انرژی و استعداد و توان خودت رو در راه بهبود روابط و ایجاد صمیمیت با شوهرت صرف میکردی و قطعا خیلی زودتر به نتیجه مطلوب میرسیدی و زندگیتون شیرین و لذت بخش میشد…


نمیخوام از این آقا جانبداری کنم , ایشون هم قطعا مقصر هست که نتونسته اعتماد شما رو جلب کنه و باید سعی در اصلاح خودش بکنه و بیشتر به شما بپردازه و سوء تفاهمات رو از بین ببره .


زندگی مشترک میدان جنگ نیست و شما زندانی همدیگر نیستید که مرتب سعی در چک کردن وسایل شخصی هم و محدود کردن و زیر نظر گرفتن همدیگه داشته باشید. بدبینی رو کنار بذارید و سعی کنید به همدیگه اعتماد کنید. اگر ایشون اعتماد شما رو نسبت به خودش ببینه قطعا سعی بیشتر برای تغییر دادن خودش به سمت خصلتهای مثبت و پسندیده خواهد کرد و شما با خوش بین بودن و دادن حس مثبت به خودت و اعتماد کردن به ایشون , دیگه سعی در تجسس و مرتب چک کردن ایشون نخواهی کرد و به دنبال آن ، خوش اخلاق تر و خنده رو تر و شاداب تر خواهی شد و دقیقا همان چیزی خواهی شد که شوهرت میپسندد و باعث رضایت و خشنودی ایشون خواهی شد.
باید بدونی که خنده رو بودن و چهره بشاش داشتن بسیار روی اخلاق و رفتار و حسن نیت شوهر شما تأثیر مثبت خواهد گذاشت و به شدت جذب شما خواهد شد.


قطعا اینگونه رفتارهای فعلی شما چیزی را به نفع شما عوض نخواهد کرد و باعث عصبی تر شدن و نا آرامی و اضطراب و استرس بیشتر خودت و همسرت خواهد شد و فرصت زندگی زیبا و خوش بودن در کنار هم را از شما خواهد ربود و بلای خانمان سوز زندگی شما خواهد گردید.
خواهشا به جای این کارها با اخلاق خوش و ایجا انگیزه در شوهرتون به تقویت و استحکام زندگی مشترکتون بپردازید و فضای #اعتماد رو در محیط خانه ایجاد کنید تا زندگیتون پر از شادمانی و آرامش و لذت بشه.


به دلتون بد راه ندید , چیز خاصی از شوهرت ندیدی ، از کاه کوه نسازید و سعی کنید همیشه حس مثبت نسبت به شوهرت و به زندگیت داشته باشی. هر چقدر که بیشتر به جستجو و تجسس برای یافتن سرنخ های خیانت در شوهرت ادامه بدهی , به روح و جسم خودت فشار وارد میکنی و عذاب بیشتری خواهی کشید. پس به خودت رحم کن و اینقدر سرک نکش و عمر گرانمایه رو اینطوری با رنج دادن خودت و گرفتن آرامش از خودت خراب نکن. هر جا لازم بود با نشستن کنار همدیگه و گفتگوی سالم و منطقی و حفظ احترامات سعی در رفع مشکل کنید.
سربلند و شادکام باشید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در روانشناسی و مشاوره

3 دیدگاه ها

  1. […] روابط همسر در فضای مجازی با زنان و دختران […]

    پاسخ دادن

  2. […] […]

    پاسخ دادن

  3. […] داریم. جدیدا متوجه شدم که خانمم با یک آقا از طریق فضای مجازی در ارتباط هست و بحث هاشون هم س.ک.س.ی بوده , در چنین شرایطی […]

    پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

دانلود و نصب اپلیکیشن دکتر زیتون دریافت رژیم غذایی آنلاین با نرم افزار دکتر زیتون

امروزه خیلی ها به دنبال تناسب اندام خود هستند و به دغدغه فکری بسیاری از مردم تبدیل شده است…