خانه کتاب دانلود رایگان کتاب جز از کل اثر استیو تولتز

دانلود رایگان کتاب جز از کل اثر استیو تولتز

52

جز از کل اولین رمان استیو تولتز، نویسنده استرالیایی است که در سال 2008 به انتشار رسید و همان سال نامزد دریافت جایزه بوکر شد. با وجود مدت زمان کوتاهی که از چاپش گذشته ، اکنون به عنوان یکی از بزرگترین رمان های تاریخ استرالیا مطرح است . دانلود کتاب جز ازکل دراین سایت

از متن کتاب:

استيو تولتز، نویسنده ی استرالیایی متولد ۱۹۷۲ سیدنی ، اولین رمانش، جزء از کل ، را در سال ۲۰۰۸ منتشر کرد . او این کتاب را پنج ساله نوشت. پیش از آن مشاغلی مثل عکاسی، فروشندگی تلفنی، نگهبانی، کارآگاه خصوصی، معلم زبان و فیلمنامه نویسی داشت . خودش در مصاحبه ای گفته :

«آرزوی من نویسنده شدن نبود، ولی همیشه می نوشتم . در کودکی و نوجوانی شعر و داستان کوتاه مینوشتم و رمان هایی را آغاز می کردم که بعد از دو و نیم فصل ، دیگر دوست نداشتم تمامشان کنم . بعد از دانشگاه دوباره به نوشتن رو آوردم . درآمدم خیلی کم بود و فقط میخواستم با شرکت در مسابقات داستان نویسی و فیلمنامه نویسی پولی دست و پا کنم تا بتوانم زندگی ام را بگذرانم ، که البته هیچ فایده ای نداشت . زمانی که دانم شغل عوض میکردم یا بهتر بگویم ، از نردبان ترقي هر کدام از مشاغل پایین می رفتم ، برایم روشن شد هیچ کاری جز نویسندگی بلد نیستم . رمان نویسی تنها قدم منطقیبی بود که می توانستم بردارم . »


جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرف های نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند . این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند . خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است . در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که می توانید نقلش کنید . کاوشی است ژرف در اعماق روح انسان و ماهیت تمدن ، سفر در دنیایی است که نمونه اش را کمتر دیده اید . رمانی عمیق و پرماجرا و فلسفی که ماهها اسيرتان می کند . به نظرم تمام تعاریفی که از کتاب شده نابسنده اند .

دانلود کتاب جزازکل بصورت رایگان

منبع سایت ایران پیپر

سایرمطالب پیشنهادی:

[تعداد: 7    میانگین: 3.3/5]
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در کتاب

2 دیدگاه ها

  1. […] دانلود رایگان کتاب جز از کل اثر استیو تولتز […]

    پاسخ دادن

  2. […] دانلود رایگان کتاب جز از کل اثر استیو تولتز […]

    پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

فرم دادن خامه | آموزش فرم دادن خامه

روش اول: فرم دادن خامه با استفاده از خامه شیرین قنادی این روش، آسونترین راه فرم دادن خامه …