خانه روانشناسی و مشاوره خیانت مجازی | ارتباط زنان از طریق فضای مجازی با نامحرم

خیانت مجازی | ارتباط زنان از طریق فضای مجازی با نامحرم

0

من مردی ۲۸ساله هستم , سه ساله عروسی کردم و خانمم ۲۵ سالشه و یک دختر یک ساله هم داریم.
جدیدا متوجه شدم که خانمم با یک آقا از طریق فضای مجازی در ارتباط هست و بحث هاشون هم س.ک.س.ی بوده , در چنین شرایطی دیگه خودتون میدونید که آدم چه حالی پیدا میکنه و چقدر از لحاظ روحی روانی به هم میریزه. منم دیگه خون جلوی چشمامو گرفته بود و تا جایی که تونستم خانمم رو به باد کتک گرفتم و حسابی کتکش زدم و مجبورش کردم که بگه چرا این کار رو کرده و بهم خیانت کرده؟


خانم جوابش این بود که؛ تو توی این سه سال فقط دو بار تونستی منو ارضاء کنی. منم نیاز داشتم و هیچوقت از عملکردت در مسایل ج.ن.س.ی راضی نبودم و به همین دلیل از طریق فضای مجازی با این آقا چت میکردم و با حرفهای س.ک.س.ی که با هم میزدیم تحریک میشدم و خودمو ارضاء میکردم.
این جوابی بود که خانمم به من داد و به کلی حالم خرابتر شد. الان مدتیه که خیلی به هم ریخته هستم و دارم عذاب میکشم. خواهش میکنم کمکم کنید که یه کم آروم بشم ، نمیدونم چکار کنم؟

سخن مشاور در رابطه با خیانت:

اگه سخنان خانمت درست باشه که دیگه متأسفانه باید قبول کنی که شما هم مقصر هستید و در حقش کوتاهی کردی و نتونستی به عنوان مرد زندگیش ، نیازهای جنسی ایشون رو برآورده کنی. البته اشتباهات خود ایشون رو نمیشه نادیده گرفت. ایشون اگه از این لحاظ از عملکرد شما ناراضی بوده ،به جای خیانت باید باشما گفتگو میکرد. اینجاست که اهمیت گفتگوهای سالم و به جا بین زن و شوهر نمایان میشه.


خانم ها و آقایون محترم باید توجه داشته باشند که هر جا لازم دونستن و ضعف یا کوتاهی در شریک زندگیشون دیدن ، خیلی محترمانه و معقولانه در موردش با همسرشون صحبت کنند و مشکل رو از این طریق حل و فصل کنند , نه اینکه خدای نکرده راههای غیر معقول و نامتعارف رو جستجو کنند و وارد خیانت بشوند و ریشه اصلی مشکل ، همچنان به حال خودش باقی بمونه. هر دو نفر شما مقصر هستید و در حق همدیگه کوتاهی کرده اید و نتونستید به صورت شایسته از عهده مسعولیتهای همسرداری و تعهداتی که نسبت به همدیگه دارید ، بربیایید و به عنوان زن و شوهر , همدیگر رو راضی و خرسند نگه دارید.

راه حل:

در هر صورت این اتفاق افتاده و دیگه با غصه خوردن , چیزی به عقب برنمیگرده.
بهتره که آرام باشید ، هر چند سخت هست ولی دیگه کاریه که شده و باید سعی کنی که بر خودت مسلط باشی و ذهن و فکرت رو چندان درگیر یک مسأله که رخ داده ، نکنی.
باز جای شکرش باقیه که این جریان در حد مجازی بوده و واقعی و به صورت مستقیم نبوده.
بجز خودتون هم که هیچکس از این موضوع اطلاع نداره ، قوی باشید و با موضوع کنار بیاید ، اشتباهات خودتونو بپذیرید و از حالا به بعد در صدد جبران بربیاید.


گذشته رو فراموش کنید و به خاک بسپارید ، از این به بعد گفتگوهای سالم و سازنده داشته باشید و هر جایی که ناراحتی و دلخوری یا کمبودی از جانب همدیگر حس کردید ، در زمان مناسب و به شکل درست ، دربارش با هم حرف بزنید و در خودتون قابلیت پذیرفتن سخنان معقولانه و انتقادهای مورد قبول رو به وجود بیارید.
بارها اینگونه مسایل و بحث خیانت توسط آقایون اتفاق میفته و بیشتر مواقع توجیح اونها این هست که کوتاهی از طرف خانم بوده که نتونسته درست حسابی منو راضی کنه.


حالا سعی کن بپذیری که این جریان میتونه برای خانمها هم اتفاق بیفته و نیازهای عاطفی و جنسی باید توسط دو طرف به بهترین شکل برآورده بشه که طرفین احساس کمبود نداشته باشند. البته زن و مرد هیچکدام نباید چندان زیاده خواه و حریص باشند که به طرق مختلف سعی در بهانه جویی بکنند و بخواهند خیانت خودشون رو توجیح کنند , بالاخره خویشتن داری و کنترل هم روی غرایز و احساساتشون داشته باشند و نسبت به همدیگه پایبند و متعهد باشند.

پیشنهاد مشاور:

در این جریان , هیچکدوم از شما به مسایل عاطفی و احساسی اشاره نکردید و آنچنان که مشخص هست , فقط موضوع ج.ن.س.ی مطرح هست که این خودش جای امیدواری داره و مسأله رو ساده تر میکنه و همچنین راحت تر هم میتونه حل و فصل بشه . چون وقتی که موضوع احساسات و عواطف در میان باشه ، با خودش وابستگی و مسایل روحی و روانی گسترده ای رو به همراه خواهد داشت و از نظر فکری و ذهنی انسان رو درگیر خودش میکنه و مطمعنا موضوع وارد پیچیدگی های خاصی میشه که ممکنه به این راحتی ها حل و فصل نشه.

موضوع ، مسایل ج.ن.س.ی هست و از این به بعد تمام سعی و تلاشتو بکن که به نحو احسن بتونی نیازهای ج.ن.س.ی ایشون رو برطرف کنی ، معاشقه های طولانی تری داشته باش و هیچگاه تا زمانی که مطمعن نشدی که ایشون به ارضاء کامل رسیده ، ارتباط رو تمام نکن و اونقدر ادامه بده که کاملا خیالت راحت باشه که به درستی به ارضاء ج.ن.س.ی دست پیدا کرده .

اگر زود انزال هستی ، کنترل روی خودت داشته باش و خودتو به موقع نگه دار و ابتدا سعی کن ایشون به آستانه ارگاسم نزدیک بشه ، بعد حرکتهای نهایی رو انجام بده ، برای این کار سعی کن چندان اندام ج.ن.س.ی خودتو درگیر نکنی و در ابتدا , بیشتر از انگشت و سایر اعضاء بدنت استفاده کن.


در ضمن پرداختن به مسایل عاطفی هم بسیار مهم هست و در روابط بین زن و شوهر ، مسایل عاطفی و مسایل ج.ن.س.ی مکمل یکدیگر هستند و مهمترین و حیاتی ترین موضوع درخیانت در زندگی مشترک محسوب میشوند. پس نسبت به این قضایا به هیچوجه سستی و کوتاهی نکنید.

سایر مطالب مفید:


[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در روانشناسی و مشاوره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

فرم دادن خامه | آموزش فرم دادن خامه

روش اول: فرم دادن خامه با استفاده از خامه شیرین قنادی این روش، آسونترین راه فرم دادن خامه …